A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Cider. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Cider. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. november 24., szerda

Az angol cider

Tegnap semmi sem sikerült úgy, ahogy szerettem volna. Van ez így. Viszont, hogy valaminek lehessen is örülni (kávéért mentünk a gonosztescoba, és elfogyott persze) - és egy jó pont a gonosztesconak - hogy vettünk angol cidert. Több fajta is volt! Csak álltam, és tátottam a számat. Legalább hatfélét találtam, ami nem kis eredmény kis országunkban (ohh, milyen szépen fogalmaztam). A többi a szokásos, goromba pénztárosnő, lassú rendszer - a múltkor még át is vertek, szóval ezért utáljuk eme boltot, de néha muszáj. De a cider jóóó volt.

2010. október 15., péntek

(Egyik) kívánságom valóra vált

BRITISHSTORE és én csak most tudom meg, hogy van ilyen! Ecetes chips, normál áron. Hihetetlen. Megdöbbentem. Nyugtató gondolat, hogy bármikor megkívánom ezentúl, ehetek (persze még van a bőröndben felhalmozott készletekből...) Minden felpörgött, a gázunk is lassan helyreáll, a káosz is helyreáll, nyugodt, "festői" hétvégének nézünk elébe.
Ja, és az sem mellékes, hogy a ciderstore-ban pedig kedvemre válogathatok a Ciderek között. Most épp egy Bulmersre vágyom, Berry ízben. Elvonási tünetek, egy hét után.