A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Fotók. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Fotók. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. február 12., szombat

Naposan

Sétáltunk egy nagyon jót (ismerkedünk jövendő lakhelyünkkel), vicces amúgy, hogy nem is kell megnézni, mikor lesz a következő meccse a Blackpool FC-nek, mert mindenki a velünk ellenkező irányba tartott, narancsságra mezekben/sálban/pólóban, akármiben. Szóval hajrá Blackpool, a legközelebbit pedig már hátha tv-ben is látni fogjuk!
Találkoztunk aranyos cicával, egy nénivel is beszélgettünk, akinek az előkertjében fantasztikusan szép krókuszok? nyílnak, a fényképeken láthatóak! Holnap végre uszodába is megyünk, kíváncsian várom.

2010. október 21., csütörtök

Vannak képeink

Mármint esküvőiek. És fotókönyvünk is van, ami egészen hatalmas. Nem csak méretre, hanem tartalomra is. Gyönyörűek a fotók így könyvformátumban méginkább - persze András mondta, hogy hozott anyagból dolgozik...
A káosz pedig állandósulni látszik itthon, mivel egy egészen nagy szekrényt is kiürítettem. Most már csak időre és türelemre lenne szükségünk a helyrepakoláshoz, de előtte el kell tűnnie egy-két bútornak.

2010. szeptember 29., szerda

Első képek

Az első 7 db kép ITT váltogatja egymást, amolyan ízelítő, nászút előtt. Jó. Csak még kíváncsibbak vagyunk. 
A tegnapi nap igen rossz volt, mivel egy olyan hirdetésre jelentkeztem, ami végzettségemnek, tapasztalatomnak megfelelő volt - ami azért elég kevés van - behívtak egy időpontra, és mi derül ki, hogy egy flp-s tájékoztatóra csöppentem. Ez megalázó, és nem voltam ezzel egyedül. Ezek után, itt, hogyan? Átvertek. Nem kívánom senkinek.