Valami olyan dologgal találkoztam, amiből valószínűleg cikk lesz, mert ezt megéri mindenkinek elolvasni. Szóval előre nem lövöm le. De nekem óriási élmény volt.
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Történetek. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Történetek. Összes bejegyzés megjelenítése
2011. március 13., vasárnap
2010. július 9., péntek
Véégre!
Sikerült egy jót aludni. Nem túl hosszút, nem túl rövidet, de elég mélyet ahhoz, hogy pihentető legyen. Ennek most nagyon nagyon tudok örülni. Ráadásul péntek van, hétágra süt a Nap (melegítse csak a Balaton vizét), vannak jó hírek, és jó érzések, persze akad rossz is.
Holnapra nagyon szép túrát szerveztünk magunknak a déli partra, kilátóval, vonattal, étteremmel, fürdéssel - és régi emlékekkel. Remélem nem sok fesztiválozó akar épp holnap reggel utazni...
Tegnap pedig újra Debrecen, de csak néhány óra erejéig, és inkább a család miatt. Furcsa volt. Más villamos, más emberek, más város. Annyira távoli, hogy el sem tudom képzelni, hogy valaha az otthonom volt. Találkoztam számomra kedves arcokkal, véletlenül beleakadtam egy tökéletes (menyasszonyi) cipőbe, szóval nem volt rossz. Összességében. Szívesen tennék ide képeket, de nem tudnék most megfelelőt.
Címkék:
Történetek
2010. július 4., vasárnap
Kálvin tér
Újabb várostörténet, ezúttal a Kálvin térről. Ajánlom a 4-es metróra vonatkozó részt... és most újabb 317 km.
Kálvin tér
Kálvin tér
Címkék:
Történetek
2010. június 24., csütörtök
Nem vagyok rajongó
Egy kis várostörténet
Nem rajongok a templomokért, de ez itt inkább történelem.
Nagyon szeretem alapvetően a várostörténeti dolgokat - Debrecen, Budapest, éppen, ahol lakok. A fenti cikk egy érdekes templomról ír, ill. egy letűnt korszakról, érdemes elolvasni szerintem.
Nem rajongok a templomokért, de ez itt inkább történelem.
Másik nemrajongás: mostanában Szlovákia úgy összességében nem favorit nálam, és szerintem sokunknál. De van egy focicsapatuk, aki HAZAKÜLDTE AZ OLASZOKAT! Hát, számomra is hihetetlen módon, de ez jó hír. Mert lesz foci, és nem csak presztízs, és divatosra nyírt hajak. Tetszenek a kiscsapatok, jó lesz ez. Hajrá, hajrá!
Címkék:
Foci,
Történetek,
VB
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)