A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Álmok. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Álmok. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. november 29., hétfő

Dátumok

Szóval adott a dátum, és egy másik is. Érdekes, hogy hullámokban tör rám/ránk az izgalommal vegyes öröm, aztán nyugi van. Jó lenne, ha a stresszt is úgy lehetne mérni, mint a vérnyomást (persze hatással van rá, de nem pontosan mérhető módon). Fura egy fejetetejére állított december lesz ez. Végre...

2010. november 26., péntek

Hófehér

Odakint mindent puhán, csendesen beterített a hó. Ez az első ebben az évben. Aközben esett (és még mindig esik), amíg mi a jövőnk szempontjából valószínűleg fontos tranzakciókat bonyolítottunk... Azt gondolom, hogy nem véletlen egybeesés. Legyen hát így. Ezek most fontos pillanatok.

2010. október 19., kedd

Utazni vágyom

Zöld, birkás tájakra...nem tudom mit jelent ennek a vágynak újfent a megjelenése, lehet túl sokat olvastam este. Egészen hamar felébredtem, jó ilyenkor minél hamarabb gép közelébe kerülni. Valahogy reggel még olyan közel van az álomvilág, hogy a lehetetlen dolgok is valóságosnak tűnnek, a gondok még nem olyan nehezek. Próbálom mindig az adott napból a lehető legtöbbet kihozni, tegnap ez egészen jól sikerült (persze ez relatív). 
Nagyon jó receptet találtam, és én nem szoktam ilyen "húscsodákat" készíteni, mert kicsit viszolygok a nyers állati dolgoktól. De valahogy, megtetszett egy recept, lehet, hogy inkább hétvégére való, amolyan ünnepi dolognak jobban beillett volna. Sebaj. Rég ettünk ilyen finomat, ráérősen, miközben a konyhában még mindig a káosz az úr. Ez így is lesz, mert ha még ott rendet is rakunk, folytatjuk a szobákkal. Felbolygatunk mindent, amit csak érünk. Vajon az életünk is ilyen bolond lesz lassan? Merre tartunk, és főleg, hol fogunk élni egy év múlva?

2010. július 27., kedd

Számok

8 hét és négy nap van még, aztán férj és feleség. Illene legalább pánikolni? Tegnap címkét cseréltem a postaládán, és már majdnem a 8 hét múlva esedékes nevemet írtam rá. Nincs ezen mit izgulni.
9 hét múlva száll fel a repülőnk, 1877 km. Úton 2363. Erről pedig az jut eszembe, hogy tudtátok? az Erzsébet hídon az elejétől a végéig 2377 db korlátrúd van.
Kevés a nyugodt alvás, a tervek, álmok, célok olyan közel vannak, hogy nem hagyják leszállni a nyugodt álmot. Ezzel nekem semmi bajom nincs, csupán az, hogy napközben nem szeretnék alvásra vágyni.
Most családolás, ők már a vonaton, én kávé nélkül a gép előtt, így van ez. Viszont, szép reggel van, esőmentes, kellemesen hűvös a lábujjaimnak.