Most beszéltem a DVLA-vel, azt mondták, hogy dec. 22-én postázták a jogsimat... hogy azóta sem ért ide? Hát, van ilyen. Pedig én eddig nagy rajongója voltam a royal mailnek, ez most egy feketepont. Szóval csinálnak nekem másikat, holnap postázzák, és reménykedjünk erősen, hogy ide is ér (és hogy a másikat nem valaki olyan kapta meg, aki hasonlít rám..).
Persze, gépek válogatják a leveleket, karácsony előtt pedig nyilván óriási forgalommal kell megbirkózniuk.. értem én, csak fáj, hogy pont az enyém veszett el (az megint másik kérdés, hogy a DVLA miért nem recordedként adja fel, még jó, hogy nem a személyim veszett el, ahelyett aligha küldenének másikat).