Tavaly is volt egy meleg időszak, és akkor is a végén belemásztunk a tengerbe. Most is így történt, mivel a sandcastle waterparkon kívül strand nincs (volt ugyan, gyönyörű viktoriánus fürdő, a mai sandcastle helyén - milyen ironikus - de ugye lebontották).
Fotó nincs, mert egy phonkát sem vittünk, csak plédet és vizet (meg nektarint), jó volt nagyon. A víz baromi hideg volt, és én annyira nem rajongok a sós vízért, de egynek jó volt, hűsítő.
Aztán megfejeltük még jégkrémmel is, meg még sörrel.. és búcsúzunk is a melegtől, ennyi volt, mai nappal véget ér (de azért várjuk vissza nagy szeretettel).
Hozzá lehet ehhez szokni (már a fejem sem fáj minden nap), bár túl sok nyári ruhánk itt nincsen.