Tavaly is volt egy meleg időszak, és akkor is a végén belemásztunk a tengerbe. Most is így történt, mivel a sandcastle waterparkon kívül strand nincs (volt ugyan, gyönyörű viktoriánus fürdő, a mai sandcastle helyén - milyen ironikus - de ugye lebontották).
Fotó nincs, mert egy phonkát sem vittünk, csak plédet és vizet (meg nektarint), jó volt nagyon. A víz baromi hideg volt, és én annyira nem rajongok a sós vízért, de egynek jó volt, hűsítő.
Aztán megfejeltük még jégkrémmel is, meg még sörrel.. és búcsúzunk is a melegtől, ennyi volt, mai nappal véget ér (de azért várjuk vissza nagy szeretettel).
Hozzá lehet ehhez szokni (már a fejem sem fáj minden nap), bár túl sok nyári ruhánk itt nincsen.
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Nyár. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Nyár. Összes bejegyzés megjelenítése
2012. május 28., hétfő
2011. július 5., kedd
Csak röviden
Csak kell az a Twitter előbb-utóbb, pedig nem akaródzott. Szóval tegnap sikerült kisütni a saját zsírunkat, megpörkölni enyhén a fehér (szinte már brit) bőrünket, ésssss még a tengerbe is belemásztunk! Igen. Nem hittem volna, hogy ez a nap is eljön, de eljött. Az Ír-tengerben fürödtünk, ami egészen tűrhető volt, nem volt hideg túlságosan, vagy ilyesmi. Azért csak módjával volt a pancsolás persze, de ezzel nem voltunk egyedül, aki csak tehette, a víz felé tartott, vagy már benne volt. Szóval tipikusan, amint kisütött a nap, ezerre kifelé a beachre, napozás, fürdés, haza. Tényleg, mintha nyaralnánk, mert 10 percre (gyalog) lakunk a tergertől...
Az időjárás most már persze gyorsan korrigált, esik az eső, és hűl a levegő. Jobb is ez, ugyanakkor érdekes élmény volt itt a meleg. Nyári!!!! ruha is volt rajtam, szerintem holnap meg már a kabát is kell újra. Nem lehet unatkozni..
2010. június 10., csütörtök
Hőségben
Megbolondul ilyenkor mindenki egy kicsit. Nem is feltétlen olyan nagy baj ez. Lesz a hétvégén Bországgyűlés - ami sokkal jobb, mint az országgyűlés, és ott lesz a kedvenc borászatom: Ganádpuszta is (hozzá kell tennem, az esküvőnk után egy szép üveg málnabort - vagy ribizlibort - fogunk felhajtani, önző módon, csak kettesben). Na de semmi alkoholizmus, viszont ha valaki Nagybörzsöny irányába megy, még a jobb kanyar előtt érdemes picit továbbmenni, és máris ott találja magát, ahol a gyümölcsborok laknak, megéri!
Most teljesen úgy vagyok, hogy fognám az óra nagymutatóját, és kicsit segítenék neki, mert igencsak lassúnak tűnik. Franciát kellene tanulnom, de nem fog az agyam - miért van ez csütörtökönként? - szóval lehet, hogy a Galaxis megismerése marad - az úgyis jó elfoglaltság csütörtökönként (ezt persze leginkább a stopposok értik).
Ja, és az ilyen hőség csak egy dologra jó: a vizes hajamat nagyon hamar megszárítja, és szép hullámos is lesz. Nagyon bio!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
