Ennek is vége lett, azért jó volt. Voltak kicsit lassúbb részek, de ez általánosságban elmondható, hogy nem feltétlenül a legnagyobb téttel járó meccsek a legérdekesebbek. Született mondjuk egy rekord - a Brady vezette drive 96 yardos volt azt hiszem, ez 46 SB óta most fordult elő először.
Már megint chickpeas levest főztem, holnap még kerül hozzá egy kis garlic bread is, ill. még a kakaós csigák is kisültek már... nagyon nagyon szépek, mindjárt meg is mutatom őket:
Nem egyszerű őket fotózni, de talán a lényeg látszik. Hivatalosan így kell kinézniük, talán egy picivel lehettek volna szélesebbek, ez így sikerült.
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Sütés. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Sütés. Összes bejegyzés megjelenítése
2012. február 6., hétfő
2012. január 10., kedd
Jogosítvány
Csak nem akar megérkezni. Kezdek félni, ugyanis a férjé még karácsony előtt! megérkezett, és egy napon adtuk fel őket..
Mentségére legyen mondva a DVLA-nek, hogy a személyimet visszaküldék (nem mintha túl sok hasznát venném) ellenben a jogsimat nem bírják küldeni (lassan egy hónapja e nélkül vezetek, elég izgalmas - jó persze, van nálam az űrlapból egy darab, de akkor is).
Remélni merem, hogy nem veszett el a sok bank holiday, meg postáseltűnés közepette...
Úgy gondoltam, itt az ideje, hogy ne csak orvosunk, hanem fogorvosunk is legyen - mindig csak halogattam a dolgot - és persze, örömhír, felkerültünk a várólistára.. A többi már csak évek kérdése.
Békabiztosítást is meg kellett újítani, szóval jó sok intéznivaló esett ezekre a csúnya januári napokra (ma még azt is megnézték, veszélyben vagyunk-e, nem szivárog-e valahol a gáz).
Ja, és hétvégén megnéztünk két nagyszerű filmet, egyikről lesz majd külön ajánló - Temple Grandin, a másik pedig egy Woody Allen - Midnight in Paris - meglepően jól el volt találva, voltak benne Vicky, Christina, Barcelonára hajazó elemek, de jó volt.
Ami a "gasztronómiát" illeti kipróbáltam Myreille kiflijeit, csak kömény nélkül, azt nem tartunk itthon. Finom lett, már nincs egy darab sem (de a sütőnkkel továbbra sem vagyok kibékülve). Próbálok majd naan kenyeret sütni - nem autentikusat, persze - mert eléggé rákattantam (liszt meg van itthon bőven).
Hát, ilyesmik, és még sok minden van, csak ugye mindenről a maga idejében.
Címkék:
Film,
Jódolgok,
Mindenféleségek,
Posta,
Sütés
2011. december 23., péntek
Bejgli
Megsütöttem életem első bejglijét, még nem tudom milyen lett, remélhetőleg ehető.. Mézeskalács is lett, bár talán kevés benne a fűszer, sebaj, legalább a miénk.
Lassan a lazackák is kiköltöznek a fagyasztóból, már minden készen áll a falatozásra, amivel várunk 25-éig persze.
Közben lemértem a hajamat - muszáj megörökítenem eme jeles napot, 53 cm egy random módon kiválaszott hajszálam, ez tetszik (persze, meg lesz kurtítva jövő csütörtökön).
Mindenkinek nagyon szép ünnepeket kívánok!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)