A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Ünnep. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Ünnep. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. március 17., csütörtök

Szent Patrik

Tinkmaránál olvastam, hogy ilyenkor Chicagoban zöldre festik a folyót (na azt nem tudom mennyire környezetbarát dolog ez, mindenesetre érdekes). Itt nincs semmiféle fesztivál (ez kár) egészen nyugodt minden - legközelebb át kell ruccanni Dublinba, és megnézni az ottani őrültködést - azért este lehet megiszunk egy guinnesst (én csak nézem, mert nem szeretem sajnos, pedig igyekszem).
Szóval ma zöldek vagyunk, holnap pedig pirosak - jó, hogy nem kell azon gondolkozni, milyen ruhát vegyek fel... Sajnos Sainsbury's nincs a közelben (jóóóó messze van persze, de arra még sosem jártunk..) ezért piros orr nem lesz (több autót is láttam már orral) - ha itt lenne a dobozkám, amiből kreatívkodni szoktam, akkor gyártanék valamit, sőt, vannak is pici piros gombolyagok benne, de ez megintcsak esélytelen.(pedig a piros kis békánkon nagyon jól mutatna)


2010. október 18., hétfő

Karácsony

Tudom, tudom, ez még korai. De. Tavaly is ilyenkor már szőttem a terveket, és mint tudjuk, a szövéshez idő kell. És meg is van ennek az eredménye: Évinek köszönhetően megvan a nagy ötlet, úgymond a lökés... (most az Eredet jutott eszembe, biztos sok volt a fejemnek a zománcfesték)
Természetesen titok, hogy mi lesz az, mert az érintettek is olvashatják a blogot, majd Karácsony után. Addig pedig megújul a lakás, tényleg süt a nap a konyhában, a szobákban is fog nemsokára. Idebent is süt. A dolgok meg majd alakulnak, ahogy alakulnak.