A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Cica. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Cica. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. április 19., csütörtök

Az elsők

Mindjárt rakom fel a képet is, nagyon szép. Kihajtott ugyanis az első növényke, vagyis rögtön vagy 5. Ezt hogy csinálják, nem tudom elképzelni, mert tegnap néztem, még egy sem volt. Most meg már van vagy 3 koriander, 2 bazsalikom, 1 paradicsom és 1 paprika (mind kb. 1 cm nagyságú).

Nagyon örülök nekik, már azt hittem, hogy nem tetszik nekik a cserép/üvegház, vagy hogy sokat dumálok hozzájuk. Ja, és láttam a szomszédmacskát, tényleg nő a hasa, most már biztos, hogy lesznek kiscicák. A kérdés csupán az, hogy én kapok-e egyet. Valami szép színűt mondjuk. Bár a bengálik is nagyon tetszenek, na jó, valójában minden cica aranyos. 

Tiszta boldogság ez mostanság, eprek túlélték a szeles időt, hagymák is pihiznek, növénykék fejlődnek (meg a kiscicák is).
Az idő meg fogy, a takarítás még mindig nem halad, főleg, hogy hétvégére nagy villamosozást tervezünk..

2011. április 27., szerda

Egy hivatali macska

10 Downing street - egy hivatali macska is dolgozik ott, nagyon jó! Itt látható.

2010. szeptember 13., hétfő

Macskák!!!

Kedvenc Áruház & Kedvenc Állat (csak a videó felénél kb. elkezd nyekeregni egy csaj, azt ki kell zárni, egyébként jó). Persze, ez is a feketefejű birkák, és aranyos tehénkék hazájában készült.