Fogalmam sincs miért (bár nő vagyok) teljesen hidegen hagy a "nőnap" mert szerintem ez minden nap érvényes, és mivel egyenlőség van, szerintem a férfiak is sokat tesznek értünk, még ha ezt sokszor fáj is beismerni (főleg a feministáknak).
Jobban tetszik, hogy pont mára esik a Pancake day - ami tul.képpen a húshagyókedd, és nagyon frappánsan palacsintaevéssel ünneplik. Már hetek óta lehet kapni mindenféle palacsintasütő-szettet, hogy méltóképpen tudjon mindenki ünnepelni (lehet jó lett volna beszerezni egyet, mert minden pesten van, így majd kérek szerszámokat).
Ha lesz időm (max. éjszaka) akkor a tipikus amerikai palacsintát fogom elkészíteni, csak sajnos igazi juharszirup nélkül (vettünk vmi hasonlót, de hát nem az igazi, majd ebay...). Kipróbálom a "self-raising flour"-t - ebben benne van a szódabikarbóna/sütőpor keverék - kíváncsi vagyok a hatásra. Szóval éljenek a palacsinták!
Khm: BBC címlap: BBC .
Khm: BBC címlap: BBC .