A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Közlekedés. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Közlekedés. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. március 4., péntek

Eléggé elhavazva

Fáradtan kicsit, hó nincs persze, csak napsütés. Ma is megerőltette magát szerencsére, adott egy kis szépséget ennek a napnak is. Jó, hogy a reggeleink nyugodtak, és általában semmi sem kényszerít a felkelésre (láttam ma, hogy a következő car boot sale-t táblázzák ki, ami holnap lesz, de azért lenne csak érdemes felkelni, de annak a napja nem holnap lesz, az biztos - nincs ébresztőóra, ilyesmi - különben nem is tudom mi lenne. Sikerült a mai napot is teljesen betáblázni.
Most kezdődik az egyik +1-es csatornán az egyetlen műsor, ami eddig elnyerte a tetszésemet itt. Egy kicsit bizarr vetélkedő, The Cube, valamiért tetszik, én sem tudom miért. Azért +1 mert elég sok csatornának van egy ilyen késleltetett változata, ahol azok, akik lekésik a műsort rendes időben.... megnézhetik mégegyszer. 
Olyan jó egyébként, hogy minden rügyezik, bontják a bokrok (többnyire, mivel fák nemigen vannak) a leveleiket, kis virágaikat, nagyon gyakori a krókusz amúgy, sok-sok hóvirágot is szoktam látni. Kellemes. 
Szeretnék majd írni még elöljáróban ide egy cikket a blackpooli villamosok történetéről mert annyira érdekes, aztán majd kiegészíteni a saját élményekkel, amint útnak indulnak ez évben is a villamosok. Most még emeletesek fognak közlekedni (szerencsére), de egy év múlva (sajnos) jönnek az új, hiperszuperfantasztikus, külön Blackpoolnak gyártott Bombardier egyedek. Láttunk róla makettet, hát, nekem a régiek jobban tetszenek. 
Lényeg, hogy alig várom, hogy végigmenjünk a villamossal a parton, majdnem 11 mérföld, ami azért nem semmi. Érdekes dolgok vannak itt, nagyon.

2011. január 20., csütörtök

Ködös

Nagyon ködös most itt. Creepy... kísérteties. Készítettem fotókat, majd felteszem, de egyelőre nem rontom ezzel senkinek a hangulatát. Durva. A kisbékánkat jégbe fagyva érte a reggel, szegény, biztos fázott. Ja, jég is van, félelmetes. És ráadásként van aki viccesnek találja ezt, és nem kapcsolja fel a világítást. Mindegy, most pihenhet egy kicsit. Meg én is.

2010. december 1., szerda

Emeletes villamos

Emeletes villamos, ott, ahová megyek. Fel fogják újítani, nem lesz már emeletes. Remélem nem sietnek vele túlságosan.